niedziela, 26 kwietnia 2009

Spokojna niedziela

Chyba mam kaca po wczorajszym resecie….
Albo mnie po prostu boli głowa od… na przykład zmian ciśnienia…
Chyba się ociepla, więc na pewno barometr nie jest sprzyjający. Wolę to zgonić na pogodę, w końcu 2 piwa to nie jest jakiś zwalający z nóg wyczyn.

Łukasz do 14 pracował. I dziś i wczoraj i przedwczoraj. Wrócił dzisiaj wprost na obiad.
Mama zaopatrzyła nas w sztukę mięsa pieczonego, ponieważ wczoraj na obiad zjedliśmy niespodziewanie kiełbaski z ogniska, mięso przeznaczone na obiad zostało. Mhmm... jakie pyszne! Zrobiłam do niego ziemniaczki z wody i sos warzywny – superowy obiad na niedzielę.

Ogarnęłam trochę mieszkanie z rana, bo cały tydzień wracałam późno i jakaś zmęczona, wczoraj mnie nie było cały dzień w domu i tak trochę wymagało odświeżenia.
Leniwa ta niedziela nam wyszła. Odpoczywaliśmy. Ja nadrobiłam swoje nieoglądane na bieżąco seriale, a Łukasz nadrobił brak snu. Aby dotrzeć na 6-tą rano do pracy, trzeba wstać w środku nocy! Jak dobrze, że my pracujemy w cywilizowanych godzinach, bo na 6-tą - nie było by mi za przyjemnie wstawać!
Dobrze jest czasem tak się zabunkrować w domu i odciąć od świata i wszystkiego co składa się na życie codzienne. A ja bardzo lubię leniwe niedzielne popołudnia w naszym mieszkanku – robię sobie po obiedzie kawkę, czytam książkę popijając kawę z mojej ulubionej filiżanki i cieszę się panującym nastrojem.
Łukasz mi przypomniał, że planowaliśmy wybrać się dzisiaj do kina na „Tatarak” ale film jeszcze nie dotarł do Lublina, co mnie bardzo ucieszyło, bo na pewno nie miałam ochoty spędzać słonecznego popołudnia w ciemnym kinie. Nie ma tego złego… podobno. :)

Brak komentarzy: