piątek, 9 września 2011

Głosowanie

Jest taki konkurs - placówki oświatowe walczą o dofinansowanie do zagospodarowania placu zabaw czy jakiegoś tam placu, na którym mogą zrobić coś fajnego.
W konkursie bierze udział pewne zaprzyjaźnione przedszkole z Lublina, które bardzo chciałabym, aby wygrało.
Przedszkole wychowywało Amelkę i mnóstwo dzieciaków moich znajomych. Ma bardzo dobrą opinię i zawsze ustawia się do niego wiosną szereg rodziców, chętnych posłać swoje pociechy do przedszkola, gdzie będą pod dobrą opieką i gdzie będą miały ciekawe zajęcia.
Przedszkole - jako jedno z nielicznych w Lublinie - nadało sobie imię i jest Przedszkolem imienia Kubusia Puchatka. Nadanie imienia nie jest łatwym procesem, chyba jak i wszystko inne w oświacie, bo ilość biurokratycznej papierkowej roboty, przepisów i zasad jest powalająca. Tym bardziej więc nadanie imienia jest wyczynem nie byle jakiego kalibru.
Amelka swoje przedszkole uwielbiała. Spędziła w nim ponad trzy lata, bo zaczęła w nich chodzić we wrześniu, na miesiąc przed ukończeniem 3 lat, a dopiero jako 7-mio latka poszła do szkoły podstawowej. Nie było wtedy jeszcze tego cudownego rozporządzenia, aby 6-cio latki posyłać do pierwszej klasy, które to skraca dzieciom życie. Za to rodzicom co niektórym ułatwia życie.
I teraz to przedszkole ubiega się o środki na stworzenie dzieciakom placu zabaw. Mają miejsce, potrzebne jeszcze finanse i dzieciaki będą hasać po Stumilowym Lesie z prawdziwego zdarzenia.
Pomysł jest super! Odwzorowuje naturalne środowisko występowania Kubusia Puchatka i jego przyjaciół! Placyk wg. tego planu będzie miał wszystko, co potrzebne dzieciakom do szczęścia. Sami zobaczcie: link do planu placu zabaw.
A tu jest link do głosowania. Mamy czas do końca miesiąca.
To już nie dużo! Z jednego komputera można głosować tylko raz dziennie. Trzeba wpisać kod z obrazka, co zapobiega nadużyciom, które już się w tym konkursie zdarzyły.
Głosujcie! Proszę :)
Przedszkole jest na 5-tym miejscu w rankingu.
Strasznie bym chciała, aby wygrało, na pewno wykorzysta wygraną z pożytkiem dla dzieciaków.
Może razem urządzimy Stumilowy Las w środku Lublina na małym skwerku, który otacza przedszkole! Byłoby super!

Brak komentarzy: